fbpx

Twitter Reklamları Nedir?          

Twitter reklamları, firmanızı daha geniş kitlelere duyurabilmek için kullanabileceğiniz sosyal paylaşım sitesi reklamıdır. Twitter, yazı aracılığıyla paylaşım yapılan bir platform olduğu için firmalara ve markalara kendilerini ifade edebilmeleri için geniş seçenekler sunar. Twitter reklamlarını kullanarak, insanların haberdar olmasını istediğiniz gelişmeleri milyonlarca kişiyle paylaşabilirsiniz. 

Twitter, öne çıkarılmasını istediğiniz içerikleri hedeflediğiniz kitlenin zaman akışına çıkarılmasını sağlar. Bu sayede tam olarak efektif bir reklam süreci yaşarsınız. Twitter reklamları, hedeflediğiniz kitlenin yönelimlerine göre görselle de süslenebilir. Bu noktada içerikte firmanızın logosuna veya tanıtım görseline yer vermek, çok daha yararlı olacaktır. Twitter’da, farklı amaçlarla hazırlanan pek çok reklam türü bulunmaktadır. Bu reklam türleri hakkında bilgi sahibi olarak, kendinize en uygun reklamı belirleyebilirsiniz.

Twitter Reklam Modelleri

Twitter, reklam modelleri bakımında oldukça zengin bir platformdur. Bu reklam modelleri, farklı kullanıcılara, farklı amaçlarla ulaşabılmenize olanak sağlamaktadır. Bu reklam modelleri, şu şekilde sıralanabilir:

Sponsorlu Tweet

Sponsorlu tweet’ler sayesinde, henüz sizi takip etmeyen kullanıcıların zaman akışında tweetlerinizi gösterebilirsiniz.

Sponsorlu Hesap

Sponsorlu hesap modeli, takipçi sayınızın artmasını hedef alan reklam modelidir. Bu reklam türünde kullanıcıların sizi takip etmesi için önerilen kullanıcılar bölümünde gözükürsünüz.

Sponsorlu Gündem

Sponsorlu gündem, kapmanyalarınızdan daha çok kişinin haberdar olması için kullanılan reklam modelidir. Twitter’daki Trend Topic listesinde 24 saat boyunca gözükmenizi sağlar.

Website Reklamları

Web site reklamları, web sitenize ziyaretçi çekebilmek için yararlanabileceğiniz reklam türüdür.

Mobile Apps Reklamları

Mobile apps reklamlar, mevcut uygulamanın öne çıkarılması için tasarlanmaktadır.

 

Tüm twitter reklamları konusunda Adalya Yazılım Size Yardımcı olur.Markanız Büyüdükçe Büyür.