fbpx

Mobil Uygulama Reklamları

Mobil uygulama reklamları sayesinde tamamen potansiyel müşterilerinize dönük reklam kampanyaları ile başarıya ulaşabilirsiniz!

 

 

Günden güne sayısı artan uygulamaları milyonlarla ifade edilen, hızlı gelişen mobil dünyada yerinizi almayı ne kadar erteleyeceksiniz? Mobil Uygulama Reklamları sayesinde isterseniz mobil uygulamanızın indirilme rakamlarının artışını, isterseniz tanıtımını gerçekleştirebilirsiniz.

Sare Medya, Google verilerine göre kullanım oranının % 75’e yaklaştığı mobil dünyada varlığınızı güçlü bir şekilde sürdürmenizi, uygulamalarınızı tanıtmanızı ve böylece yeni müşteriler edinmenize destek oluyor.

Mobil Uygulama Reklamları konusunda, tüm hizmetlerimiz gibi minimum maliyet, maksimum verimlilik anlayışı sergiliyoruz. Dijital mecraların her biri için ayrı yürüttüğümüz kampanyalar ile hep daha iyisini hedefliyoruz.

Mobil Uygulama İstatistikleri

Günümüzde, mobil uygulama mağazalarında 3 milyonu aşkın uygulama var. Bu yüksek rakam gözünüzü aldatmasın: App Store’da yer alan 1 milyonu aşkın uygulamanın % 60’ı hiç indirilmedi. Hatta Apple, App Store’da hiç indirilmeyen uygulamaları silmeye başladı.

Android tabletlerin indirme artışı ise % 236 oranında, dikkat çekici bir rakamla sürüyor. Fakat bu rakam da gözünüzü boyamamalı. Zira indirilmiş bir uygulama, kullanım veya müşteri sadakati anlamına gelmiyor. İndirilen uygulamaların % 95’i bir ay içinde kaldırılırken, % 20’si sadece bir kez kullanılıyor.